TASARIM

İNŞAAT

DANIŞMANLIĞI

Jalal işverenleri için en çağdaş teknikleri kullanarak yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler üretmeyi hedeflemektedir. Tek bir binadan, büyük ölçekli planlama projelerine kadar uzanan mimari tasarım hizmetlerini bir bütün olarak sunmaktadır. Jalal Tasarım Hizmeti, inşa edilecek işletmenin markasına, konseptine, bulunduğu yerin demografik özelliklerine bağlı olarak işletme içindeki mekânların hem misafirlerinin konforu hem de işletme kaynaklarının etkin ve verimli olmasını sağlayacak uzmanlık hizmetidir. Mimar ve İç Mimari çalışmalarının bu perspektife göre kritik edilmesi ve yönlendirilmesi uzun yıllar hizmet verecek bir işletmenin karlılığı açısında kritik bir önem arz etmektedir. 

BİRLİKTE ÇALIŞALIM

Bizim için başarının anahtarı her koşulda dengeyi sağlamaktan geçmektedir. Doğru insan ve iyi planlanmış proje bizi başarıya taşıyor.

BAŞVURU YAP

“BİZ BİR EKİBİZ”

Biz olma, birlik olma bilinci iş yapış tarzımızın temelini oluşturuyor. Her süreçte güven ve iş birliği içinde birbirimizden ilham alarak çalışıyoruz. Stratejik hedeflerimize ulaşmak için bireysel becerilerimizi ortak bir payda da toplayarak aynı vizyonla aynı geleceğe doğru ilerliyoruz.